Kontaktinformation


Prova alltid i förstahand att kontakta våran mail innan du kontaktar vår telefon. Vi kommer alltid att svara snabbare på mejl än telefon. Detta gäller alla.

Majvallen Taxi AB

Adress: Järnringen 8, 433 30, Partille

Telefon: 0737-786171

Telefontider: 05:30-24:00

Email: majvallen@majvallen.com

____________________________

Löner:

Frågor om löner, anställning, personalansvarig, regler och arbetsvillkor:

Carina Sutt

Email: carina.sutt@majvallen.se

Telefonnummer: 0737-788018

Telefontider, endast vardagar: 07:00-15:30

____________________________

Drift-schema:

Schema, ledighet och semester:

Maja Gustavsson

Email: maja@majvillantransport.com

Telefonnummer: 0761-753644

Telefontider: Vardagar 08:00-17:00


Schema, ledighet och semester:

Suzan Chehade

Email: suzan@majvillantransport.com

Telefonnummer: 0730-227717

Telefontider: Vardagar 09:00-18:00


Permanent schema, policy och schema vid start (underentreprenörer):

Sally Geagea

Email: sally.geagea@majvallen.se

Telefonnummer: 0737-601020

Telefontider: Vardagar 06:00-14:00

____________________________

Fordonsansvarig/verkstad:

Dariush Khadem

Email: dariush.khadem@majvallen.se

Telefonnummer: 0705-203333

Telefontider: Vardagar 10:00-19:00

____________________________

Dispens, yrkesmässigt och register:

Veronica Lantto

Email: veronica@majvillantransport.com

Telefonnummer: 0761-739537

Telefontider: Vardagar 06:00-14:30

____________________________

Allvarliga/icke besvarade frågor:

Farid Pooyan

Email: farid.pooyan@majvallen.se


Kvalité, miljö och allvarliga händelser:

Peter Olsson

Email: peter.olsson@majvallen.se

Telefonnummer: 0708-271428

Telefontider: Vardagar 10:00-14:00


Lotta Fedeler

Email: lotta@majvillantransport.com

Telefonnummer: 0761-753645

Telefontider: Vardagar 08:00-11:00 samt 15:00-17:00


Shene Baker

Email: shene@majvillantransport.com

Telefonnummer: 0732-505859

Telefontider: Vardagar 06:00-15:00

____________________________

Kommunikation, telefon, taxameter, surfplatta, lånebilar och jour:


Arzhang Sohrevardi

Email: arzhang.sohrevardi@majvallen.se

Telefonnummer: 0737–786171

Telefontider: Vardagar 15:00-19:00


Telefon-mobildata och bränslekort:

Suzan Chehade

Email: suzan@majvillantransport.com

Telefonnummer: 0730-227717

Telefontider: Vardagar 09:00-18:00

____________________________

Ekonomi, avtal, fordonsköp och avräkning:

Niclas Magnusson

Email: niclas.magnusson@majvallen.se

Telefonnummer: 0738–374477

Telefontider: Vardagar 09:00-17:00


Ilin Matty

Email: ilin@majvillantransport.com


Olga Gidefjord

Email: olga@majvillantransport.com

Telefonnummer: 0729–839866

Telefontider: Vardagar 09:00-18:00

____________________________

För muntliga redogörelser: Kolla Peter Olssons kontakt information.

På arabiska: Kolla Sally Geagea och Suzan Chehade.

På persiska: Kolla Arzhang Sohrevardi.

På kurdiska: Kontakta Soran Saleh, 0735-143345.